Valitse sivu

Tukkumyynti

Marko Puumalainen

Kehitysjohtaja

Puh. +358(0) 400 488 397
Email. marko@ecotale.fi

Antti Lepistö

Myyntipäällikkö

Puh. +358(0)50 595 33 20
Email. antti.lepisto@ecotale.fi

Olli Ruuskanen

Vientijohtaja

Puh. +358(0) 50 581 8654
Email. olli.ruuskanen@ecotale.fi

Palvelusopimusmyynti

Timo Värri

Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Puh. +358(0) 44 300 0065
Email. timo@suomenvalojakelu.fi

Tommi Suontaka

Myyntijohtaja, Keski-Suomi

Puh. +358(0) 40 595 7464
Email. tommi@suomenvalojakelu.fi

Jussi Parjanen

Myynti, Pirkanmaa

Puh. +358(0) 40 555 02 06
Email. jussi@suomenvalojakelu.fi

Janne Niemi

Myynti, Pirkanmaa

Puh. +358(0) 400 915 555
Email. janne@suomenvalojakelu.fi

Petri Virta

Myyntipäällikkö, Keski-Suomi

Puh. +358(0) 400 620 140
Email. petri@suomenvalojakelu.fi

Työmaa, toimisto- ja toimitilavalaistus ratkaisut

Petri Kautonen

Toimitusjohtaja

gsm 040 567 6754
petri.kautonen@wulff.fi

Thomas Hudd

Myyntipäällikkö

gsm 040 554 0230
thomas.hudd@wulff.fi

Ecotale ja Toshiba tuotteet

SLO Hämeenlinna

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2650
Sähköp.: myynti.hameenlinna@slo.fi

SLO Helsinki, Kamppi

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2720
Sähköp.: myynti.kamppi@slo.fi

SLO Salo

Sähkötarvikemyynti: 010 283 3440
Sähköp.: myynti.salo@slo.fi

SLO Lahti

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2700
Sähköp.: myynti.lahti@slo.fi

SLO Tuusula

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2950
Sähköp.: myynti.tuusula@slo.fi

SLO Helsinki, Hermanni

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2550
Sähköp.: myynti.hermanni@slo.fi

SLO Porvoo

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2800
Sähköp.: myynti.porvoo@slo.fi

SLO Vantaa, Koivuhaka

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2900
Sähköp.: myynti.koivuhaka@slo.fi

SLO Pori

Sähkötarvikemyynti: 010 283 3240
Sähköp.: myynti.pori@slo.fi

SLO Helsinki, Konala

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2500
Sähköp.: myynti.konala@slo.fi

SLO Turku

Sähkötarvikemyynti: 010 283 4940
Sähköp.: myynti.turku@slo.fi

SLO Vantaa, Myyntikonttori

Puh. 010 283 2300
Sähköp.:

SLO Riihimäki

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2850
Sähköp.: myynti.riihimaki@slo.fi

SLO Tampere, Kalkku

Sähkötarvikemyynti: 010 283 3222
Sähköp.: myynti.kalkku@slo.fi

SLO Lohja

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2750
Sähköp.: myynti.lohja@slo.fi

SLO Rauma

Sähkötarvikemyynti: 010 283 3460
Sähköp.: myynti.rauma@slo.fi

SLO Espoo

Sähkötarvikemyynti: 010 283 2600
Sähköp.: myynti.espoo@slo.fi

SLO Tampere, Sarankulma

Sähkötarvikemyynti: 010 283 3227
Sähköp.: myynti.tampere@slo.fi

Myynti

Risto Korpi

Toimitusjohtaja

Puh. +358 400 371356
Email. info@el-point.com

Lauri Kinnunen

Puh. +358 40 4861163
Email. info@el-point.com